3 Yaş Eğitici Oyuncaklar

Çocukların yaşamlarının ilk senelerinde oyuncak seçimi büyük bir önem arz etmektedir. Çevrelerinde olan her eşya olduğu gibi birlikte uzun zaman geçirdikleri oyuncakları da gelişim süreçlerini etkilemektedir. Markatoy olarak sizlerle buluşturduğumuz 3 yaş eğitici oyuncaklar ürün kategorimiz içerisinde hem eğlenmelerine hem de öğrenmelerine yardımcı olacak birçok seçenek yer almaktadır. Sayfamızdaki oyuncaklar sayesinde merak duyguları küçük yaşlarda gelişecektir.  Merak duygusunu eğlenceli bir zaman ile bağdaştıran çocuklar, yaşamlarının ilerleyen zamanlarında yeni bilgilere daha açık hale gelecektir. 

Geometrik şekiller, renkler ve rakamlar, 3 yaş eğitici oyuncakların çocuklara kazandırabileceği kavramlardan bazılarıdır. Zihin açıklığı ve odak gücünün de gelişmesine yardımcı olmaktadır. Rengarenk tasarımları, bu yaş grubundaki çocukların ilgisini çekmek için özel olarak hazırlanmıştır. 

3 Yaş Eğitici Oyuncak Çeşitleri

Sayfamızdaki tüm oyuncak seçeneklerinin bir araya geldikleri temel bir özellik bulunmaktadır. Sizler için seçtiğimiz 3 yaş eğitici oyuncaklar üretim sürecinde, çocukların sağlığı için zararlı olabilecek herhangi bir materyal kullanılmamıştır. Henüz bağışıklık sistemleri ve dış etkenlere karşı savunmaları tam olarak gelişmemiş çocuklar, zararlı unsurlara açık haldedir. Bu nedenle, çevrelerinde bulunması için seçilen oyuncakların hiçbir zararlı materyal içermemesi oldukça önemlidir.

Kategorimizde yer alan oyuncakların ana materyalleri, en yüksek kaliteden üretilmiştir ve hiçbiri küçük yaşlardaki çocukların sağlığı için tehlike arz etmemektedir. Aynı şekilde boyar maddeler ve canlı görünümlerini kazandıran dış tabakalar da üretim süreçlerinin her bir adımında çeşitli testlerden geçirilmiştir. Sonuçta, Markatoy olarak sizlere sunduğumuz oyuncaklar, tasarımları ile 3 yaş grubunun ilgisini çeker özellikte ve sağlıklı yapıları sayesinde ebeveynleri memnun eder değerdedir.

3 Yaş Eğitici Oyuncak Fiyatları

Ürünlerin sundukları özelliklere, paket içeriklerine ve boyutlarına bağlı olarak 3 yaş eğitici oyuncaklar fiyat aralıkları değişiklik göstermektedir. Küçük yaşlardaki çocuklara beğenecekleri oyuncaklar alabilmeniz ve gelişim süreçlerini bunlarla desteklemeniz için uygun fiyat aralıkları ile sunduğumuz ürünler, sayfamızda yer almaktadır. 

Çocuklar için almak istediğiniz tüm 3 yaş eğitici oyuncaklara online alışveriş konforuyla sahip olabilirsiniz. Sayfamızdaki ürünleri sıralayarak Markatoy olarak sizlere sunduğumuz tüm seçeneklere göz atabilirsiniz. Aralarından beğendiğiniz 3 yaş grubu oyuncaklarını tek tıkla sepetinize ekleyebilirsiniz. Güvenli ödeme olanakları ve sipariş takibi seçeneği sayesinde alışverişin her adımı, olabilecek en konforlu hale getirilmiştir. Evinizden ayrılmanıza veya hiçbir çaba sarf etmenize gerek kalmadan oyuncak alım işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.  

3 Yaş Eğitici Oyuncaklar Nelerdir

El- göz koordinasyonlarını geliştirme, 3 yaş eğitici oyuncaklarda bulunabilen ortak özelliklerden birisidir. Şekil- boşluk eşleştirme gibi bölümleri bulunan oyuncak tasarımları, bu beceriyi başarılı bir şekilde kazandırmaktadır. Renkleri tanıma ve aynı renkleri gruplandırma da bu yaş grubunun öğrenmesi gereken becerilerden birisidir. Sayfamızdaki ürünler arasında, bu beceri hedef alınarak oluşturulmuş ürünler mevcuttur. 3 yaş eğitici oyuncaklar, alfabe ve rakamların öğrenilmesi yolunda ilk adımların atılmasını sağlayan ürün seçeneklerini de içermektedir. Temel kelimeler, hayvanlar, meyveler ve sebzeler gibi kavramları aktaran oyuncaklar da bulunur. Tüm ürünler arasından çocuklara kazandırmak istediğiniz becerileri karşılayacak oyuncakları bulabilirsiniz. Gelişim süreçlerini sağlıklı bir şekilde destekleyecek bu oyuncaklar sayesinde, eğlenceli bir çocukluk geçirmelerine Markatoy ile yardımcı olabilirsiniz. 

GüvenList
 • Kredi Kartına
  9 Taksit İmkanı
 • 75 ve Üzeri
  Ücretsiz Kargo
 • %100 Güvenli
  Alışveriş
 • İade & Değişim
  Garantisi
 • Müşteri Hizmetleri
  0212 327 55 55