3D Puzzle

Rahat kurulum süreci ve eğlenceli tasarımları ile 3D puzzle oyuncakları sayfamızdaki ürün kategorisinde yer almaktadır. Üç boyut algılama ve kavrama yeteneklerinin gelişmesine yardımcı olan bu oyuncaklar, tamamlandıkları koleksiyonunu yapabilecekleri bir parça haline dönüşmektedir. Markatoy olarak sizlere sunduğumuz ürün tasarımları arasında farklı uçaklar, helikopterler, vinçler, kelebekler gibi seçenekler yer almaktadır. Bu sayfadaki tüm ürünleri sıralayarak tasarım seçeneklerini görebilir, aralarından çocukların koleksiyona eklemek isteyeceği modellere ulaşabilirsiniz. 

Farklı yaş grupları hedef alınarak oluşturulmuş üç boyutlu puzzle seçenekleri bulunmaktadır. 14 parça gibi daha küçük çaplı puzzlelar arasından beş yaş ve üzeri çocukların kullanımına uygun seçeneklere ulaşabilirsiniz. 22, 65, 118 ve 134 parça gibi daha farklı içerikleri bulunan alternatifler de mevcuttur. Çocukların yaş grubunu göz önünde bulundurarak farklı parça sayıları arasından seçiminizi yapabilirsiniz. 

3D Puzzle Modelleri

Markatoy olarak sizlere sunduğumuz tüm 3D puzzle parçaları, ahşaptandır. Çocukların sağlığı için hiçbir tehlike içermeyen bu materyal, oyuncakla geçirecekleri zamanı daha kaliteli hale getirmektedir. Farklı ahşap parçalar, birbirleri içerisine mükemmel bir uyum göstererek oturmakta, üç boyutlu maketin tamamlanmasına yardımcı olmaktadır. 

Üç boyutlu yapbozu kendi çabaları ile bir araya getiren çocuklar, odalarının bir köşesinde bu eserlerini sergilemek isteyebilirler. Ahşap dokusu ve özel tasarımları sayesinde konuldukları yerlerde mükemmel bir uyum ortaya koyarlar. Çocuklar yaşları ilerledikçe daha çok parça içeren maketleri tamamlayabilir ve koleksiyonlarını genişletebilirler. 

Ahşap yüzeyinin kalitesi, oyun sürecinde kırılma, bozulma veya yıpranma sorunlarıyla karşılaşmanızı önlemektedir. Mobilya MDF’sinden oluşturulmuş bu parçalar üzerinde, zararlı boyar maddeler veya cilalar kullanılmamıştır. Oyuncaklar, her bir tasarım özelliği ile güvenli bir süreç sunmaktadır. 

3D Puzzle Fiyatları

Markanın 3D puzzle fiyatları, temel olarak bir özelliklerine göre değişiklik göstermektedir. Parça sayıları ve maket ayrıntıları arttıkça fiyatlarda da artış yaşanmaktadır. Çocukların yaş grubuna uygun parça sayısı hangisi olursa olsun, alışverişinizi tamamlarken Markatoy’un uygun fiyat aralıklarından yararlanabilirsiniz. Çocuklara istedikleri tüm 3D puzzle seçeneklerini almanız ve koleksiyonlarını kolaylıkla genişletebilmeleri için fiyatlar, kampanya fırsatları ile birlikte sunulmaktadır. İndirimli fiyat olanaklarından yararlanarak farklı parça sayılarındaki maketleri, oyuncak koleksiyonuna ekleyebilirsiniz.  

Oyuncakların tasarımları sayesinde, çocukların küçük yaşlarda ihtiyaç duydukları temel becerilerin gelişimleri sağlanmaktadır. Bu beceriler arasında ilk sırada, el- göz koordinasyonu gelmektedir. Maketin farklı parçalarını birbirlerine uydurmak ve tamamlamaya çalışmak, bu becerinin gelişmesine destek sağlar. 

Bir projeye odaklanmak ve onu bitirmeye çalışmak, odak güçlerinin gelişmesini sağlar. Üç boyutlu yapboz tamamlandığında oluşan görünüm ise, kendilerine olan güvenlerini güçlendirecektir. Bir işe başlama ve bitirebilme algısını aşılayacaktır. Ayrıca tüm oyun sürecinin eğlenceli olması, öğrenmeyi ve merak duygusunu sevmeleri ile sonuçlanacaktır. 

Üç Boyutlu Puzzle

3D puzzle, birbirine uyan parçaları ile kolay şekilde bir araya gelmektedir. Bir araya getirme işlemi, iki farklı yöntem sayesinde gerçekleştirilebilir. İster paket içerisinden çıkan kurulum şemasından yardım alarak ister kurulum videolarını izleyerek 3D puzzle oyuncaklarını bir araya getirebilirler. Bireysel olarak tamamlanan bu oyuncak, çocuklara kendi başlarına öğrenme ve eğlenme kültürünü de aşılayacaktır. Grup oyunları faydalı olmakla birlikte, çocukların bu yaşlardan bireysel vakitlerinde de eğlenmeyi öğrenmeleri gerekmektedir. 

GüvenList
 • Kredi Kartına
  9 Taksit İmkanı
 • 75 ve Üzeri
  Ücretsiz Kargo
 • %100 Güvenli
  Alışveriş
 • İade & Değişim
  Garantisi
 • Müşteri Hizmetleri
  0212 327 55 55