₺29,00 KDV Dahil
₺38,90 KDV Dahil
₺159,90 KDV Dahil
₺169,00 KDV Dahil
%5 İndirim
%5İndirim
Ücretsiz Kargo
1 2 3 >

Hasbro Oyuncaklar

Çocukların yaş gruplarına bağlı olarak ilgi alanları ve vakit geçirmeyi sevdikleri oyuncakları büyük bir çeşitlilik gösterir. Hasbro oyuncaklar kategorisi içerisinde bu çeşitliliği karşılayan bir yelpaze sunulur. Çocukların takımlar halinde oynayabileceği oyunların yanı sıra, bireysel zaman geçirmelerine uygun ürünler de bulunur. Onlarca oyuncak arasından çocukların yaş grubuna ve dikkatlerini çeken alanlara uygun oyuncaklara ulaşmak oldukça kolaydır.

Hasbro Oyuncak Fiyatları

Hasbro oyuncakların türleri büyük bir çeşitlilik gösterdiği gibi, fiyat aralıkları da geniş bir aralık seçeneğiyle sunulur. Herkesin kendi oyuncak alışverişi bütçesine uygun Hasbro oyuncaklarına ulaşması mümkündür. Fiyat aralıkları uygun ve yaş grubu önerilen şekilde olan oyuncakları, hızla alışveriş sepetine ekleyebilir, tüm işlemleri kısa dakikalar içerisinde tamamlayabilirsiniz.

Hasbro oyuncakları içerisinde bulunan Nerf ürünleri, markanın en sevilen oyuncakları arasındadır. Çocukların takımlar halinde oyunlar oynadığı bu setler sayesinde, liderlik yetenekleri gelişir, plan yapma ve strateji geliştirme becerileri artar. Silah ile dartların atıldığı Nerf oyuncaklarının yanı sıra, yay ve ok tipindeki tasarımları da bulunur. Çocukların ilgisini çeken oyuncak tasarımı hangisi ise o modeli tercih edilebilir.

Hasbro Oyuncak Modelleri

Hasbro oyuncaklarının bir diğer sevilen parçası Play-doh ürünleridir. Oyun hamurları, ince ve kaba motor becerileri, el- göz koordinasyonları gibi oldukça önemli alanların gelişmesine yardımcı olur. Renkli tasarımları ile çocukların ilgisini çeken oyun hamuru seçenekleri marka tarafından sunulur. Play-doh oyun hamurlarının, Jake ve Var Olmayan Ülkenin Korsanları, Çalışkan Traktör ve Römork, Çalışkan İtfaiye Arabası, Çılgın Kuaför, Barbekü Partisi, Harfleri ve Kelimeleri Öğreniyorum gibi farklı konsept seçenekleri bulunur. Çocuklar ilgilerini çeken temaları alarak farklı oyun hamuru oynama deneyimleri elde edebilirler.

Jurassic World serisi, Hasbro’nun isminin duyulduğu oyuncaklarından bir diğeridir. Bu sevilen film dünyasından esinlenerek hazırlanan oyuncaklar, çocuklar ile buluşturulur. Dinozor pençesi, küçük ve büyük boyutlardaki figür oyuncakları, Jurassic World serisinde bulunur. Çocukların severek izledikleri filmlerden sahneler canlandırmasını ve hikâye anlatım becerilerinin gelişmesini sağlar.

En Ucuz Hasbro Oyuncak Bebekler

Star Wars serisine ait Hasbro oyuncakları, en uygun fiyat aralıkları ile sayfamızda bulunur. Orijinal Star Wars figür oyuncakları ile koleksiyonlarını tamamlayan çocuklar, eğlenceli dakikalar yaşar. Satr Wars karakterlerinin maskeleri ile filmlerden sahneleri canlandırarak rol oyunları oynarlar. Filmleri seven çocukların ilgisini çekecek bu oyuncakların hepsi, indirimli fiyat aralıkları ile sunulur.

My Little Pony, Avengers, Transformes, Baby Alive, Play- Doh, Jurassic World, Nerf ve Monopoly, Hasbro oyuncaklar arasında yer alan ürün serilerinden bazılarıdır. Markanın çocuklar tarafından sevilen kapsamlı oyuncak serileri bulunur. Uygun fiyat aralıkları ile sunulan bu oyuncaklara sahip olmak oldukça kolaydır. Tüm oyuncaklara sayfamızdan göz atabilir, markanın dünyaca ünlü kalitesine sahip olabilirsiniz. Beğendiğiniz oyuncakları online alışveriş sepetinize eklemeden önce, önerilen yaş gruplarını kontrol edebilirsiniz.