Ahşap Puzzle

Çocukların problem çözme becerilerinin gelişmesi konusunda en büyük etkiyi yaratan oyuncak seçenekleri arasında, ahşap puzzle yer almaktadır. Ahşabın kaliteli dokusu, puzzle çözme sürecini daha eğlenceli kılmaktadır. Bu oyuncaklar, çocukların kısa dönem hafızlarının oturması konusunda da oldukça etkili özelliktedir. Parçaları tanıyan, farklı parça tasarımlarını ezberleyen çocuklar, çözerken bunları gerekli bölümlere yerleştirmektedir. Hem kaba hem de ince motor becerilerinin gelişmesine yardımcı olacak şekilde tasarlanmış ahşap puzzle seçenekleri sayfamızdaki ürün kategorisinde yer almaktadır.

Markatoy olarak sizlerle buluşturduğumuz bu ürünler arasında, farklı tasarım seçenekleri yer almaktadır. Tüm yapboz tamamlandığında çocukların karşılaşacağı görüntüler, ürün fotoğrafları ile birlikte verilmiştir. Renkli yapıları sayesinde dikkat çekici bir görünüm yaratan bu yapbozlar, sevimli figürleri içermektedir. Çocuklara hem yapboz tamamlama sürecini hem de tamamladıklarında karşılaşacakları görünümü sevme imkânı tanımaktadır.

Ahşap Yapboz Fiyatları

Sayfamızda sizlere sunduğumuz ürün kategorisi içerisinde her bütçeye uygun ahşap puzzle seçenekleri mevcuttur. Tüm çocukların bu oyuncakların sunduğu faydalardan yararlanması ve beraberinde getirdiği eğlenceyi tatması için alışveriş süreci olabilecek en kolay hale getirilmiştir. Yapbozlarda sunduğumuz kampanya fırsatlarımızı takip ederek indirimli fiyatlardan yararlanabilirsiniz. Markatoy olarak hazırladığımız konforlu online alışveriş sürecimizden faydalanabilirsiniz.

Sizler için özenle seçtiğimiz ahşap puzzle ürünlerinin çocuklara kattığı faydalardan bir diğeri, şekilleri tanımaktır. Yapbozlar sadece resmin tamamlanması ile çözülmezler. Aynı zamanda şekil olarak birbirini tamamlayan parçaların da bulunması gerekmektedir. Durum böyle olunca çocuklar çözüm süreci boyunca birbirlerine uyan parçaları bulmakta, şekilleri tanımakta ve yapboz üzerinde bir araya getirmektedir.

Ahşap Yapboz Modelleri

Ahşap puzzle modellerimiz arasında, parça sayıları büyük bir çeşitlilik gösteren ürünler yer almaktadır. Parça sayılarında sunduğumuz bu çeşitlilik, her çocuğun bu oyuncakla gelen eğlenceden faydalanmasını sağlamaktadır. Farklı sayıdaki parça sayılarının olması, yaş grupları hedeflenerek hazırlanmış tasarımlar anlamına gelmektedir. 2-3 yaşlarındaki çocuklar için dört parçalı yapbozlar ideal bir seçenektir. 3-5 yaş aralığında, on iki parça ila elli parça arasında değişiklik gösteren modeller tercih edilebilir. 5-6 yaş aralığında yüz parçaya kadar çıkan tasarımlar kullanılabilir. 10 yaş ve üzerinde ise bin parça gibi çok daha geniş tasarımlara göz atabilirsiniz. Çocukların yaş grubunu göz önünde bulundurarak, sayfamızdaki ürün modelleri arasından ideal seçeneklere ulaşabilirsiniz. 

1000 Parça Ahşap Puzzle

Markatoy olarak sunduğumuz ürün kategorisi içerisinde sevilerek tercih edilen ahşap puzzle modelleri arasında 1000 parçaları tasarımlar bulunmaktadır. Bu kapsamlı tasarımlar, okul çağındaki çocukların algılama yeteneklerinin gelişmesine yardımcı olacaktır. Bu yaş grubunda en çok ihtiyaç duyulan bilişsel becerilerini destekleyecektir. 1000 parçalı yapbozlar, çocuklarla ailelerin geçireceği kaliteli dakikalar anlamına da gelebilmektedir. Yapbozu birlikte çözerek eğlenceli bir zaman geçirebilirsiniz.

Ahşap puzzle tamamlandığında oluşan sonuç, çocukların görsel zekasının uyanmasına da yardımcı olacaktır. Beraberinde sayısız fayda getiren bu eğitici oyuncaklar birçok model seçeneği ile sayfamızda yer almaktadır. Ürün seçenekleri hem parça sayısı hem de yapboz tamamlandığında oluşan görünüm açısından değişiklik göstermektedir. Sayfamızdaki ürünleri listeleyerek fotoğraflara göz atabilir, aralarından çocukların seveceği tasarımlara ve yaş grubuna uygun parça sayısına ulaşabilirsiniz. Markatoy indirimlerinden ve kampanya fırsatlarından faydalanarak istediğiniz tüm yapboz modellerini sepetinize ekleyebilirsiniz. 

GüvenList
 • Kredi Kartına
  9 Taksit İmkanı
 • 75 ve Üzeri
  Ücretsiz Kargo
 • %100 Güvenli
  Alışveriş
 • İade & Değişim
  Garantisi
 • Müşteri Hizmetleri
  0212 327 55 55