Parti Malzemeleri

Küçük yaşlardaki kutlamaların unutulmaz anlar haline dönüştürülmesine yardımcı olacak parti malzemeleri, Markatoy farkıyla sizlere sunulmaktadır. Sayfamızda yer alan ürün seçenekleri içerisinde çocukların doğum günü gibi partilerinde isteyebileceği çeşitli tasarımlar yer almaktadır. Hem kız hem de erkek çocukları tarafından beğenilerek tercih edilen malzemelere, internet üzerinden alışveriş konforuyla sahip olabilirsiniz. 

Sayfamızda sizler için özenle hazırladığımız ürün kategorisi içerisinde süsleme olarak asabileceğiniz bayrak setleri ve tasarım bardaklar yer almaktadır. Tüm kategoriye göz atarak farklı malzemeleri ve eğlenceli tasarımlarını görebilirsiniz. Aralarından çocuğunuzun ilgisini çekebilecek tasarım modellerine kolaylıkla ulaşabilir, online alışveriş hızıyla işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. 

Parti Malzemeleri Fiyatları

Farklı kapsamlara ve içeriklere sahip parti malzemeleri arasından ihtiyaçlarınızı karşılayacak ürün seçeneklerini bulabilirsiniz. Markatoy olarak sizlere sunduğumuz bu ürün kategorisinin fiyat aralıkları, alışveriş sürecinizi kolaylaştıracak şekilde hazırlanmıştır. Paket içerikleri isteklerinizi ve ihtiyaçlarınızı karşılayan ürüne ulaştığınızda indirimli fiyatlardan ve kampanya fırsatlarından faydalanabilirsiniz. 

Özellikle erkek çocuklar tarafından sevilerek kullanılan malzemelerden birisi, üzerinden en sevdikleri araba karakterlerinin yer aldığı bardaklardır. Doğum günü partilerinden bu bardaklardan alarak çocukları mutlu edebilirsiniz. Doğum günlerinin daha kişisel bir deneyim haline dönüşmesine yardımcı olabilirsiniz. Sekiz adet bardak içeren setlere, sayfamızdaki ürün kategorisinden göz atabilirsiniz. 

Popüler olarak tercih edilen bardak baskılarından bir diğeri, Mickey Mouse karakterlerinin yer aldığı seçeneklerdir. Hem kız hem de erkek çocuklar tarafından sevilen bu karakter, partilere renk katmaktadır. Bu baskıya sahip bardaklar da sekizli setler şeklinde sizlere sunulmaktadır. Bu setlerden bir veya iki tane alarak doğum günü partilerinde kullanılan bardaklar olmasını sağlayabilirsiniz. Hangi karakteri daha çok sevdiğine karar veremiyorsanız, iki set alarak farklı konseptler oluşturabilirsiniz. 

Parti Malzemeleri Çeşitleri

Bayraklar ve iyi ki doğdun yazılı süslemeler, doğum günü partilerinin temel parçalarından birisidir. Doğum gününün kutlanacağı alan evin bir köşesi ise, bu alana parti havası katan bu süslemeler olmaktadır. Markatoy olarak sizlere sunduğumuz parti malzemeleri arasında, farklı renk ve tasarımlarda süslemeler yer almaktadır. Mickey Roadster baskılı, iyi ki doğdun yazılı süsleme bunlar arasında vardır. Daha küçük yaş gruplarındaki çocuklar için ideal olan Baby Shark baskılı bayraklar da ürün kategorimizin bir parçasıdır. Farklı baskılara sahip parti malzemeleri arasından seçiminizi yaparken çocukların yaş grubunu ve bu yaş grubuna uygun olabilecek tasarımları da göz önünde bulundurmanız önerilir. Böylelikle olabilecek en harika doğum günü partisini düzenleyebilirsiniz.

Parti Malzemeleri Önerileri

Markatoy olarak sizlere sunduğumuz alışveriş süreci, oldukça basit ve hızlı adımlarda tamamlanmaktadır. İstediğiniz tüm parti malzemelerini tek tıkla sepetinize ekleyebilirsiniz. Uygun fiyat aralıkları, tüm ürünlerden istediğiniz kadar almayı kolaylaştırmaktadır. Alacaklarınızı seçtikten sonra, güvenli ödeme adımlarını takip ederek alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Evinizin konforundan ayrılmadan teslim alacağınız ürünler, sipariş takip sayfamızdan sürekli olarak kontrol edebilirsiniz. 

Doğum günü pastasını yerleştirebileceğiniz, canlı renkli baskıları olan tabaklarla bu alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Sizlere sunduğumuz ürün seçenekleri arasında mavi renkte, 1. yaş günü için özel olarak tasarlanmış tabaklar yer almaktadır. Bu tasarımlar arasından çocuğunuzun doğum gününe uygun olanı bulabilirsiniz. Markatoy farkı sayesinde, her bir ayrıntısıyla ona özel hazırlanmış bir parti düzenleyebilirsiniz. 

GüvenList
 • Kredi Kartına
  9 Taksit İmkanı
 • 75 ve Üzeri
  Ücretsiz Kargo
 • %100 Güvenli
  Alışveriş
 • İade & Değişim
  Garantisi
 • Müşteri Hizmetleri
  0212 327 55 55