Çıngırak

Gelişim süreci boyunca bebeklerin işitsel yetenekleri, görsele oranla daha güçlüdür. Dengeli bir gelişim süreci geçirmeleri ve sağlıklı alışkanlıklar kazanmaları için oyuncaklarının da bu özelliklerde olması oldukça önemlidir. Markatoy olarak sizlerle buluşturduğumuz çıngırak seçenekleri arasında, bebeklerin işitsel duyularını uyaracak birçok tasarım alternatifi yer almaktadır. 

Diş kaşıyıcı özelliği bulunan oyuncaklar da bebekler için oldukça değerli seçenekler arasında bulunur. Bebekler genellikle 6 aylıkken diş kaşıyıcı kullanımına başlanmaktadır. Bu yaş grubu, bebeklerin diş çıkarma hızına bağlı olarak değişiklik gösterebilmektedir. Sayfamızdaki ürün kategorisi içerisinde, birçok marka tarafından, farklı renk ve boyut seçenekleriyle sunulan alternatifleri vardır. Bunlar arasından bebeğiniz için, uygun fiyatlı bir ürünü kolaylıkla bulabilirsiniz. 

Bebek Çıngırak Fiyatları

Çıngırak fiyat aralıkları, markalar ve ürünler arasında büyük bir çeşitlilik göstermektedir. Markatoy olarak sizlere sunduğumuz bu kategoride hem çıngırak hem de diş kaşıyıcı özelliği gösteren ve bütçenize uygun olan bir ürünü kolaylıkla bulabilirsiniz. Uygun fiyat aralıklarımız sayesinde alışverişinizi hızla tamamlayabilirsiniz. Bebeklerin işitsel becerilerini geliştirecek ve diş çıkarma gibi zorlu bir dönemde yardımcı olacak oyuncaklara sahip olabilirsiniz. 

Bebek oyuncak sektöründe ünlü markaların sizler için hazırladığı ürünler, bebeklerin ilgisini çekecek özel tasarımlara sahiptir. Canlı renkler kullanılarak hazırlanmış bu tasarımlar hem ses hem de görüntü ile bebekleri kendisine çekmeyi başarmaktadır. Top şeklindeki ürünler, sayfamızın popüler olarak tercih edilen parçalarından birisi olmakla birlikte, daha birçok şekil ve figür alternatifi mevcuttur. Ürün fotoğraflarına göz atarak bu alternatifleri görebilir, bebeğinizin ilgisini çekecek olanı bulabilirsiniz. 

Diş Kaşıyıcı Çeşitleri

Markatoy olarak sizlere sunduğumuz diş kaşıyıcı seçenekleri, bebeklerin sağlığı için hiçbir tehlike arz etmemektedir. Materyalinde veya canlı renklerin kazandırılmasına yardımcı olan boyar maddesinde sağlık için zararlı unsurlar kullanılmamıştır. Kaşıyıcılar, tam aksine bebekler için oldukça faydalı ürünlerdir. Diş çıkarma süreci boyunca, bebekler kendilerini huzursuz hissederler ve düşük dereceli ağrıları olabilir. Diş kaşıyıcı kullanımı, rahatlatıcı bir etki oluşturur. Bebeklerin dikkatinin dişin yarattığı histen ses çıkartan oyuncaklarına çevrilmesine yardımcı olur. Odaklarının ellerindeki kaşıyıcı özelliği gösterebilen çıngıraklara kayması sayesinde sakinleşirler. Markatoy olarak sizler için hazırladığımız bu kategori içerisinde ürünler, bebeklerin huzurlu bir diş çıkarma dönemi geçirmelerini sağlamaktadır. 

Bebek Çıngırak ve Diş Kaşıyıcılar

Sevimli hayvan figürleri içeren çıngırak tasarımları, kategorimizin sevilerek tercih edilen parçalarından bir diğeridir. Eğlenceli tasarımları ile çocukların ilgisini çeken bu ürünler, hayvan figürlerine göz aşinalığı kazanmalarına yardımcı olmaktadır. Ses algıları, bu oyuncaklarla geçirdikleri eğlenceli dakikalar sayesinde gelişmektedir. Çıngıraklar, bebeklerin odaklanma becerilerinin gelişmesine de destek sağlamaktadır. 

Çocukların duyularını destekleyen bu ürünlerin büyük bir çoğunluğu, üç aylık ve üzerindeki bebeklerin kullanımına uygundur. Diş kaşıyıcı benzeri ürünlerin kendi sayfalarını ziyaret ederek, önerilen yaş gruplarını tam olarak öğrenebilirsiniz. Ürünler arasından yapacağınız seçimi, oyuncakların önerilen yaş gruplarını ve bebeğin yaşını göz önünde bulundurarak yapabilirsiniz. 

İlgi çekici tasarımları bulunan diş kaşıyıcı oyuncakları, bebeklerin gelişimlerindeki kısa bir dönemi rahat şekilde atlatmalarına yardımcı olmaktan çok daha fazlasını sunmaktadır. El- göz koordinasyonlarının gelişmesine yardımcı olan bu oyuncaklar, işitsel becerilerini de desteklemektedir. Bebeklerin gelişimlerinde kapsamlı bir yardım sağlamaktadır. 

GüvenList
 • Kredi Kartına
  9 Taksit İmkanı
 • 75 ve Üzeri
  Ücretsiz Kargo
 • %100 Güvenli
  Alışveriş
 • İade & Değişim
  Garantisi
 • Müşteri Hizmetleri
  0212 327 55 55