Diş Kaşıyıcı

Bebeklerin gelişim süreçlerinin en büyük adımları arasında, diş çıkardıkları dönem yer alır. Bu dönem, gelişim açısından büyük önem göstermekle birlikte, bebekler için rahatsızlık verici bir deneyim haline dönüşebilir. Sayfamızda yer alan diş kaşıyıcı ürünleri, bu rahatsızlığın azaltılmasına yardımcı olur. Özel tasarımlara sahip kaşıyıcılar, bebeklerin kullanımı için gönül rahatlığıyla tercih edebileceğiniz yumuşak materyallerden üretilmiştir.

Renkli tasarımlara sahip ürünler, çocukların ilgisini çeker ve kaşıyıcıları kullanma miktarlarını arttırır. Yaşadıkları ufak çaplı rahatsızlık hisleri, diş kaşıyıcıları yardımıyla bastırılır. Üç aylık ve büyük bebeklerin kullanımı için ideal özellik gösteren seçenekler, sayfamızda bulunur.

Dişlik

Diş çıkarma dönemlerinde, bebeklerin diş etlerinde hafif bir kaşıntı ve ağrı hissi oluşur. Bu his, çocukların sürekli olarak huzursuz ve rahatsız hissetmesine neden olabilir. Diş kaşıyıcı kullanımı, bu hissin azaltılmasına yardımcı olur. Ayrıca ürünlerin özel tasarımları sayesinde, el- göz koordinasyonlarının gelişmesi, el becerilerinin uyarılması gibi ek faydaları da görülür. Görsel algılarını uyaran canlı renklere sahip dişlik seçenekleri, sayfamızda yer alır. Birkaç dişliği içeren toplu paketler, alışveriş sürecini kolaylaştırdığından ve kullanım süreci konforlu olduğundan popüler olarak tercih edilir. Üç farklı hayvan figüründeki dişliğin yer aldığı ürünler hem ebeveynler hem de çocuklar tarafından sevilerek kullanılan alternatifler arasındadır.

Silikon Bebek Dişlik Fiyatları

Bebek oyuncakları seçeneklerinin hepsinde olduğu gibi diş kaşıyıcı ürünlerinde de uygun fiyat aralıkları bulunur. Bebeklerin diş çıkarma dönemlerindeki konforları için önemli olan bu ürünlere ulaşmak, uygun fiyat aralıkları sayesinde oldukça kolaydır. Online alışveriş sürecine özel kampanyalar, sayfamızdaki bebek oyuncaklarında sizlerle buluşturulur.

Diş çıkarma dönemi için özel olarak hazırlanmış bu tasarımlar, yumuşak yarı saydam plastikten üretilir. Ürünlerin dış dokusu, bebeklerin kullanımı için sağlıklı özellik gösteren materyallerle kaplanır. Diş kaşıyıcı seçeneklerine parlak renklerini vermeden kullanılan boyar maddeler de bebekler için herhangi bir tehlike arz etmez. Ürünlerin bu özellikleri, diş çıkarma dönemindeki üç ay ila iki yaş aralığındaki bebekler için gönül rahatlığı ile tercih edilmesini sağlar. Bebeklerin diş çıkarmaya başladıkları ve dişlerinin tamamlandığı aylar, değişiklik gösterebilir.

Diş Kaşıyıcı Fiyatları

Diş kaşıyıcı kategorisinde farklı tasarım alternatiflerini görebilir, aralarından bebeklerin kullanım ihtiyaçlarını karşılayacak bir seçeneğe ulaşabilirsiniz. Uygun fiyat aralıkları sayesinde istediğiniz sayıda dişliği online alışveriş sepetinize ekleyebilirsiniz. Kaşıyıcılar hakkında daha fazla bilgiye, ürünlerin kendi sayfalarından ulaşabilirsiniz. Dişliklerin kendi sayfalarında boyutları da dahil olmak üzere çok çeşitli bilgileri yer alır. Bu kapsamlı ürün bilgileri sayesinde dişlikler arasından seçiminizi yapmadan önce öğrenmek istediğiniz tüm özelliklerine ulaşabilirsiniz. Bebeklerin kullanım ihtiyaçlarını karşılayacak ve ebeveynlerin beklediği standartlara ulaşan bir ürünü bulduğunuzda indirimli fiyat aralıkları ile alışveriş sürecinizi tamamlayabilirsiniz. Daha fazla bebek ürününe ve çeşitli oyuncaklara, farklı kategorileri ziyaret ederek göz atabilirsiniz.

GüvenList
 • Kredi Kartına
  9 Taksit İmkanı
 • 75 ve Üzeri
  Ücretsiz Kargo
 • %100 Güvenli
  Alışveriş
 • İade & Değişim
  Garantisi
 • Müşteri Hizmetleri
  0212 327 55 55