Et Bebekler

Oyuncak koleksiyonunu genişletmek isteyen çocuklar için ideal özellik gösteren ürünler arasında, et bebekler yer alır. Rengarenk tasarım seçeneklerine sahip bu ürünler ile çocuklara yepyeni dünyaların kapıları açılır. Sevimli kıyafetlere sahip bu bebeklerin renkleri ve modelleri değişiklik gösteren saç stilleri bulunur. Şaşkın bakışları ile tasarımları tamamlanmış bu oyuncaklar ile çok farklı oyunlar oynanabilir.

Şirin tasarımlara sahip et bebekler, genellikle iki yaş ve üzeri çocuklar için uygun özellik gösterir. Markalar ve bebek modelleri arasında, bu önerilen yaş gruplarında ufak değişiklikler olabilir. Bu nedenle alışveriş sürecini tamamlamadan önce ürün özelliklerinden veya ürün fotoğraflarından, önerilen yaş grupları ile ilgili daha fazla bilgi edinmeniz önerilir. Böylelikle çocukların yaş grupları ve gelişim süreçleri için ideal özellik gösteren oyuncakların alışverişi gerçekleştirilebilir.

Et Bebek Oyuncak Modelleri

Tatlı oyuncaklar olan et bebekler, özel tasarımları ile çocukların favori oyuncaklarından birisi olmaya adaydır. Boyut olarak minik tasarımları bulunan bebeklerin, önerilen yaş grubuna uygun ölçüleri bulunur. Bu boyutlar ile belirtilen yaş gruplarının oyuncaklar ile vakit geçirmesi sırasında herhangi bir tehlike oluşmaz.

Renkli ışıklara ve sesli özelliklere sahip tasarımları, çocuklara eğlenceli sürprizler yaşatır. Işık ve ses özelliklerine sahip et bebekler, sayfamızın favori parçaları arasındadır. Bebeklerin göbeğinde yer alan düğmeye basıldığında kalbinde kırmızı bir ışık yanıp sönmeye başlar. Çocuklar bebeklere yaklaştığında kalp atış seslerini duyabilirler. Sesli ve ışıklı özellikleri ile çocukların ilgilerini daha uzun süre üzerlerinde tutan tasarımları bulunur. Bu özellikleri, pil yardımıyla çalışır ve oyuncak paketlerinin içerisinde piller kutuya dahil olarak gelir.

Oyuncak Et Bebek Fiyatları

Et bebekler fiyatları, alışveriş sürecini kolaylaştıran uygun aralıklarda sunulur. Sayfamızda yer alan kampanyalardan faydalanarak istediğiniz sayıda oyuncak bebeği çocuklar ile buluşturabilirsiniz. İndirimli fiyatlar ile bütçeniz dahilinde oyuncak alışverişinin tadını çıkartabilirsiniz. Tasarımları ile birlikte karakter özellikleri de değişiklik gösteren bebeklerden istediklerinizi seçebilirsiniz. En eğlenceli, en yaramaz, en iştahlı ve en sevgi dolu olan oyuncak karakterlerden birisini çocuklara hediye ederek onları mutlu edebilirsiniz. Bu oyuncak sersisinin bir karakteri ile tanışan çocuklar diğer bebekleri de alarak koleksiyonlarını tamamlamak ister. Uygun fiyat aralıkları, diğer fonksiyonlu bebekleri almayı ve eğlenceyi devam ettirmeyi kolaylaştırır.

Oyuncak Et Bebek Çeşitleri

Et bebekler üzerinde, her bir oyuncağa özel doğum izleri bulunur. Bu doğum izleri, bebekleri özel kılar ve çocukların oyun sürecine yepyeni bir detay kazandırır. Çocuklar oyun süreci boyunca et bebeklerin bezlerini kontrol edebilir ve onları temizleyebilir. Temizlik ve hijyen kurallarını, oyuncak bebekleri üzerinde uygulayarak öğrenebilir. Oyuncak bebekleri biriktirerek serinin diğer karakterlerini alan çocuklar, yepyeni bir özellikten faydalanabilir. Kendi dillerinde konuşan bebekler, yan yana olduklarında interaktif özellikleri yardımıyla, birbirleriyle konuşmaya başlar. Birbirleriyle konuşan bebekler ile yepyeni oyunlar yaratabilirler.

GüvenList
 • Kredi Kartına
  9 Taksit İmkanı
 • 75 ve Üzeri
  Ücretsiz Kargo
 • %100 Güvenli
  Alışveriş
 • İade & Değişim
  Garantisi
 • Müşteri Hizmetleri
  0212 327 55 55