Fonksiyonlu Bebekler

Özellikleri ile oyun sürecini daha gerçekçi hale getiren fonksiyonlu bebekler, farklı marka seçenekleriyle sunulur. Çocukların severek oynadıkları bu bebek modelleri arasında tedavi isteyen hastalar, karnı doyurulması gereken bebekler ve çok daha fazlası yer alır. Çocuklar, kategoride yer alan fonksiyonlu bebekler ile interaktif bir oyun süreci elde edebilirler. Gelişim süreçleri için önemli becerileri, eğlenerek öğrenebilirler.

Fonksiyonlu Oyuncak Bebek

Sevilerek tercih edilen fonksiyonlu bebekler arasında, çok hastayım konseptli oyuncaklar yer alır. Bebeğin hastalıklarını iyileştirirken eğlenen çocuklar, bu konu hakkında bilgi edindikleri bir oyun süreci yürütür. Hasta oyuncak bebeklerin yanakları kızarmaya başladığında, çocuklar onları iyileştirir. Bebeklerin ağlama özellikleri, oyun süreçlerini gerçekçi kılar. Çocuklar, oyuncak paketi içerisinden çıkan stetoskop yardımıyla bebeklerin göğüslerini dinler. Yanakları kızaran bebeklerin ateşlerini ölçmek için termometre kullanırlar. Oyun paketi içerisinde bulunan süt, vitamin ve meyve suyunun oyuncak bebeklere içirirler. Tüm bu işlemlerden sonra iyileşmeyen oyuncak bebeklerine uygulamaları için iğneler de bulunur. Bunları yapınca iyileşen bebeklerini gören çocuklar, oyun süreçlerinin sonunda mutlu olurlar.

Uyku arkadaşım konseptli fonksiyonlu bebekler, özellikle uyku süreçleri konusunda sorun yaşayan çocuklar için alınan oyuncaklar arasındadır. Oyuncak bebeklerine uykudan önce yapılması gereken süreci uygulayan çocuklar, daha sonra kendilerine aynılarını yaparken sakin kalacaktır. Huzurlu uykular için değerli ninniler, bebek beşiğinden çalar. Oyuncak bebeklerin çıkardıkları yedi farklı sese göre, ihtiyaçları değişir. Çocuklar bu seslere göre yapmaları gereken işlemleri tanımaya başlar. Bebek monitörü ile oyuncaklarını takip edebilirler. Oyun paketi içerisinden bebek ve beşiğin yanı sıra, battaniye, yastık, emzik ve biberon da çıkar.

Fonksiyonlu Oyuncak Bebek Fiyatları

Fonksiyonlu özelliklere sahip bebeklerin fiyat aralıkları, sundukları özelliklere bağlı olarak değişiklik gösterir. Sesli ve ışıklı gibi çeşitli özellikler sunan bebekler, uygun fiyat aralıkları ile sayfamızda yer alır. Çocukların ilgisini çekecek bu oyuncaklara, online alışveriş sürecinin konforu ile sahip olmak oldukça kolaydır. Tüm kategoriye göz atarak farklı konseptlerdeki fonksiyonlu bebekleri görebilirsiniz. Bebekleri içeren oyun paketlerinin yanı sıra sunulan, yedek mama paketi gibi ürünleri de sayfada bulabilirsiniz. Bu ek ürünler ile fonksiyonlu bebeklerin oyun sürecini daha eğlenceli hale getirebilirsiniz.

Fonksiyonlu Oyuncak Bebek Modelleri

Yürüdüğünde ışıklı ayakkabıları ile oyuna renk katan fonksiyonlu bebekler, kategorinin bir diğer sevilen parçasıdır. Biberondan su verilebilen bu bebekler, bir süre sonra altını ıslatır. Çocuklar oyun sürecinde bebeklerini hem besleyebilir hem de altlarını değiştirebilir. Anneciğim ve babacığım modlarına sahip fonksiyonları bulunur. Böylelikle oyuncağın sahibi olan çocuklara uygun bir oyun süreci elde edilir.

Oyuncak beşikler set içerisinde gelen bebekler kategoride yer alır. Set içerisinde beşiklerin bulunmadığı bebekler için ek kategorilerden ilgili ürünler alınabilir. Böylelikle çocukların oyun süreci için isteyebilecekleri tüm unsurlar temin edilmiş olur.

GüvenList
 • Kredi Kartına
  9 Taksit İmkanı
 • 75 ve Üzeri
  Ücretsiz Kargo
 • %100 Güvenli
  Alışveriş
 • İade & Değişim
  Garantisi
 • Müşteri Hizmetleri
  0212 327 55 55