Garaj ve Otopark Setleri

Araba koleksiyonlarını genişleten çocukların oyun eğlencesini arttıracak seçeneklerden birisi, garaj ve otopark setleridir. Farklı boyutlardaki arabalarını yerleştirebilecekleri bu alanlar, dört yaş ve üzeri çocuklar için ideal özellik gösterir. Sayfamızda çeşitli konseptler ile tasarlanmış garaj ve otopark setleri yer alır.

Oyuncak Garaj Seti

Çocukların sevdiği garaj ve otopark setleri konsetlerinden birisi, dört farklı katın yer aldığı tasarımlardır. Dört garaj katı tasarımı sayesinde, çok sayıda arabanın bu set içine yerleştirilmesi mümkündür. Çocuklar, katlar arasında araçlarını hareket ettirirken set içerisindeki asansörü kullanırlar. İstedikleri kata geldiklerinde araçlarını asansörden indirerek park ederler. Asansörün yanı sıra, daha eğlenceli yollarla katlar arasında geçiş yapabilecekleri akrobasi parkurları bulunur. Bu garaj ve otopark setleri kapsamında, çocukların araçlarının depolarını doldurabilecekleri pompalar da vardır. Ayrıca garaj ve otopark setlerinin zemin katında, arabalarını bakımdan geçirebilecekleri bir alan mevcuttur. Dikey tasarımı ve farklı katları ile eğlenceyi arttıran bu tasarımlar, çocukların araba koleksiyonlarını saklayabilecekleri bir alan sunar.

Oyuncak Garaj Seti Fiyatları

Canlı tasarımları, renkli görünümleri, eğlenceli konseptleri ile çocukların beğenilerini toplayan garaj ve otopark setleri, uygun fiyat aralıkları ile sayfamızda sunulur. Arabaları ile bu setler içerisinde oyunlar oynayan çocukların hayal güçleri stimüle olur ve hikâye anlatım becerileri gelişir. Garaj ve otopark setlerini doldurmak isteyen çocuklar için oyuncak arabalar kategorileri bulunur. Araba koleksiyonlarını genişleten çocuklar, garajlarını doldurmaya devam ederler. İşlevsel tasarım ayrıntıları bulunan bu setlerin ayrıntılarına, sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Dört ile sekiz yaş aralığındaki çocuklar için ideal özellik gösteren bu oyuncaklara, indirimli fiyat aralıklarından faydalanarak sahip olabilirsiniz. İnternet üzerinden alışveriş süreci, set kapsamları ve özellikleri gibi konularda aklınıza takılan tüm sorular için tarafımızla iletişime geçebilirsiniz.

Markaların diğer set ürünlerini alan çocuklar, farklı konseptleri birbirleriyle birleştirerek yepyeni hikayeler yaratır. Arabalarını bağlantılı setler içerisinde gezdirerek oyunlarına devam ederler. Çocuklara bu eşsiz oyun deneyimini yaşatmak için set ürün seçeneklerine göz atabilirsiniz. 

Oyuncak Garaj Seti Modelleri

Çocuklar tarafından popüler olarak tercih edilen konseptlerden bir diğeri, Araç Bakım Merkezidir. Küçük yarış arabaları olan çocukların oyunlarına eklediği bu set, araçların maceraya hazırlandığı bir alan değerindedir. Yarış öncesi ve sonrasında araçlarını Bakım Merkezine getiren çocuklar, yaratıcılıkları ile yepyeni hikayeler oluşturur. Araç Bakım Merkezi, markanın farklı setleri ile uyum gösterir. Böylelikle birbirleriyle tamamlanan setler, oyun zevkinin devam ettirilmesine yardımcı olur. Çocuklar, Bakım Merkezinin rüzgâr tünelinde araçlarının dayanıklılıklarını testlerden geçirebilirler. Bu set kapsamında yer alan pompalar yardımıyla yarış öncesi benzinlerini doldurabilirler. Yarışa başlamadan önce motor değerlerini kontrol ettikleri özel alanlara girebilirler. Bakım Merkezi içerisinde yer alan farklı katlara, araç asansörlerini kullanarak çıkabilirler. Yarış sonrası araç kirlerini yıkama alanında temizleyip, yüzeylerini parlatabilirler.

GüvenList
 • Kredi Kartına
  9 Taksit İmkanı
 • 75 ve Üzeri
  Ücretsiz Kargo
 • %100 Güvenli
  Alışveriş
 • İade & Değişim
  Garantisi
 • Müşteri Hizmetleri
  0212 327 55 55