Manken Bebekler

Renkli kıyafetler giydirerek ve farklı hikayeler yaratarak oyunlar oynanan bebekler, özel tasarım seçenekleri ile sunulur. Marka, model ve boyut olarak çeşitlilik gösteren manken bebekler sayfamızda yer alır. Çocukların en sevdikleri film karakterleri de bu bebekler arasında bulunur.

Frozen Karlar Ülkesi karakterleri Elsa ve Anna, en popüler manken bebekler arasındadır. Sevilerek izlenen bu filmin karakterleri ile farklı sahneler canlandıran çocuklar, kendi hikayelerini yazmanın mutluluğunu yaşar. Filmden ilham alınarak tasarlanmış Anna oyuncak bebeğine saç stillerinin yapılabileceği setler bulunur. Taranabilen bebek saçlarına istedikleri gibi şekil veren çocuklar, eğlenceli dakikalar geçirir. Anna karakterinin filmde giydiği, kırmızı ve turuncu detayları bulunan siyah elbise, oyuncak bebeğin de üzerindedir. Saç şekillendirmeye özel tasarlanmış oyuncak paketinin içerisinden Anna figürünün yanı sıra, örgü makinesi, saç geçirme aleti, tokalar ve aksesuarlar yer alır.

Büyük Manken Bebekler

Manken bebekler küçük ve büyük boyut alternatifleri ile sunulur. Büyük boyutlardaki oyuncak bebekler arasında yer alan ve son zamanlarda sıklıkla tercih edilen bir seçenek, meditasyon temalı olanlardır. Nefes egzersizi bebeği, çocukların meditasyon kavramı ile tanışmasına yardımcı olur. Bebeğin kolyesine basıldığında beş adet rehberli meditasyondan birisi başlar. Ses ve ışık efektleri ile oyun sürecini daha gerçekçi hale getiren tasarım ayrıntıları bulunur.

Büyük boyutlara sahip ve sevilerek tercih edilen manken bebeklerden bir diğeri, balerin temalı olanlardır. Bu oyuncaklar, çocukların bale hakkında daha fazla bilgi edinmesini sağlayan, klasik bir balerin figürü şeklindedir. İlgi alanlarına bu yeni dans alanını katan oyuncaklar, bir hobinin başlangıcı olabilir. Oyuncak paketinden çıkan balerinler sıkı topuzları ile birlikte releve pozisyonunda dururlar. Zarif askılar ile sabitlenmiş kurdeleli kalıp korse, çıkarılabilir tül tütü renkleri pembe, mor ve lila olmak üzere üç farklı tonda sunulur. Kare uçlu bale ayakkabıları ile tamamlanan kombinleri bulunur.

Manken Bebek Fiyatları

Manken bebekler fiyat aralıkları, markalar arasında değişiklik göstermekle birlikte, tüm ürünler alışverişi kolaylaştıran indirim olanakları ile sunulur. Çocukların istedikleri oyuncak bebeklerde sunulan kampanyaları takip ederek bu fiyat aralıklarından faydalanabilirsiniz. Çocukların istedikleri tüm oyuncak bebekleri, internet üzerinden alışveriş sepetinize ekleyebilirsiniz. Kız oyuncakları için özel olarak hazırlanmış renkli tasarımlara, farklı kıyafetlere ve manken figürlerine ulaşabilirsiniz.

Oyuncak Manken Bebek

Oyuncak paketleri içerisinden tek başına manken bebekler çıkabildiği gibi, bu bebekleri tamamlayan aksesuarlar da olabilir. Aksesuarlı set ürünleri, oyun süreçlerine yepyeni bir hava katar. Yanında gelen aksesuarlar ile bilinen setler arasında, spa günü temalı oyuncaklar yer alır. Piknik setler, bebek bakıcılığı temalı paketler, mutfak konseptleri ve daha birçok alternatif bu sayfada sunulur. Aksesuarlı setleri tercih edenler, bebeklerle beraber gelen bu parçaları oyunlarına ekleyebilir. Tekli bebek ürünleri ile, çocukların çok sevdikleri oyuncak koleksiyonları genişletilebilir.

GüvenList
 • Kredi Kartına
  9 Taksit İmkanı
 • 75 ve Üzeri
  Ücretsiz Kargo
 • %100 Güvenli
  Alışveriş
 • İade & Değişim
  Garantisi
 • Müşteri Hizmetleri
  0212 327 55 55