Market Setleri

Kapsamlı içerikleri ile gerçekçi bir oyun deneyimi yaşatan market setleri, eğlenceli tasarımlarla sizlere sunulur. Çocuklar bu setleri ister arkadaşlarıyla ister kendi başlarına çeşitli oyunlarda kullanabilirler. Markete gelen müşterileri değiştirerek her oyunda yepyeni hikayeler oluşturabilir, farklı senaryolar yaratabilirler. Eğlenceli dakikalar yaşatan market setleri ile kendi odalarını bir mini markete dönüştürebilirler. Oyun süreçlerine hayal gücü, el- göz koordinasyonları, iletişim becerileri ve genel bilgi gibi temel becerileri katan set tasarımları bulunur. Çocukların bu yaşlardaki gelişim süreçleri için hayati öneme sahip becerilerin, eğlenerek öğrenilmesini sağlar.

Oyuncak Market Seti

Market setleri içerikleri ve kapsamları, marka çeşitlerine bağlı olarak değişiklik gösterebilir. İçerisinde meyveler ve sebzelerin yer aldığı setler, sevilerek tercih edilenler arasındadır. Raflara yerleştirilmiş sütler, mısır gevreği kutusu, makarna paketleri ve daha birçok market ürünleri, bu setler içerisinde yer alır. Bu küçük parça ayrıntıları ile oyun süreci, farklı bir noktaya çıkartılır. Çocuklar market içerisine eklemek istedikleri diğer ürünleri küçük kağıtlara çizerek raflara yerleştirebilirler. Böylelikle hem çizim becerilerinin gelişmesi hem de oyuna kendilerinden bir şey katmaları gerçekleşmiş olur.

Sayfamızda sunulan setlerin, çocukların el- göz koordinasyonlarını geliştirmesinin temel nedeni, küçük market parçaları ile oyun süreçleridir. Marketteki raflara yerleştirecekleri ve bu raflardan alacakları ürünleri, becerilerinin gelişmesine yardımcı olur. Markete gelen müşteriler ile farklı senaryolar canlandırırken iletişim becerilerinde gelişmeler görülür. Kelimeleri telaffuzları gelişir ve gündelik hayatta karşılaşacakları konuşmaları nasıl devam ettireceklerini bu şekilde öğrenirler.

Barbie Market Seti Fiyatları

Tasarımları ve içerikleri değişiklik gösteren market setleri arasında, Barbie konseptine sahip ürünler de bulunur. Çocuklar oyuncak bebeklerini markette gezdirerek oyunlarına dahil ederler. Markete gelen müşterileri ve kasiyerlerin rolünü, bu oyuncak bebekler ile canlandırarak hikayeler yaratırlar. Hikâye anlatma becerilerini geliştiren bu oyun süreci, olay örgüsünü takip etmelerine de yardımcı olur. Farkında bile olmadan oldukça önemli beceriler geliştirmeleri, sayfamızdaki ürünler ile mümkündür.

Sayfamızda yer alan tüm market setleri, markaların yüzde yüz orijinal ürünleridir. Bu orijinal ürünlere, uygun fiyat aralıkları ile sahip olmak oldukça kolaydır. Sayfamızdan beğendiğiniz setlerin içerikleri hakkında daha fazla bilgiye, oyuncakların kendi sayfalarından ulaşabilirsiniz. Aradığınız özellikleri sunan seti bulduğunuzda online alışveriş sepetinize ekleyebilirsiniz.

Sesli Market Kasa Seti

Çocuklar manken bebekler gibi kategorilerden farklı oyuncaklar seçerek bunları market oyunlarına dahil edebilirler. Oyuncak bebeklerin marketteki müşteriler olmasını sağlayarak oyunlarını daha eğlenceli hale getirirler.

Sayfamızda sunulan ve ürünlerin popüler olarak tercih edilmesini sağlayan özellikler arasında, market setlerinin sesli parçaları bulunur. Ses çıkarma özelliğine sahip setler ile oyunda bu sesler kullanılabilir. Beğendiğiniz setlerin özelliklerine göz atarken sesli parçaları olan ürünleri belirleyebilirsiniz. Sesli parçalar, çocukların ve sizin aradığınız bir özellik ise, alışveriş sürecinizi buna uygun olarak ilerletebilirsiniz

GüvenList
 • Kredi Kartına
  9 Taksit İmkanı
 • 75 ve Üzeri
  Ücretsiz Kargo
 • %100 Güvenli
  Alışveriş
 • İade & Değişim
  Garantisi
 • Müşteri Hizmetleri
  0212 327 55 55