Model Arabalar

Tırlar, kamyonlar, arabalar ve uçaklar, model arabalar ve araçlar kategorisinde sunulur. Bu kategori içerisinde, çocukların en sevdikleri araba filmlerinden karakterler, sevilen araba markalarının modelleri ve çok daha fazlası yer alır. Çok farklı yaş gruplarından çocukların oyuncak koleksiyonlarına eklemek isteyecekleri model arabalar, sayfamızda sizlerle buluşturulur.

Model arabalar tekli alım olanaklarının yanı sıra, üçlü, beşli ve onlu paketler halinde de sunulur. Bu farklı alım fırsatlarından yararlanarak çocukların ilgini çekecek oyuncaklar almak oldukça kolaydır. Çoklu paketler ile alım, arabaları tek tek seçme derdini ortadan kaldırarak alışveriş sürecinin kısa bir sürede tamamlanmasını sağlar.

2021 Model Araba Çeşitleri

Model oyuncak araba seçeneklerinde sürekli olarak yenilenen ve geliştirilen bir ürün kategorisi sunulur. Yeni tasarlanan ve popülerlik kazanan oyuncaklara, bu kategoriden ulaşmak oldukça kolaydır.

Tırlar ve kamyonlar gibi oyuncakların, yükleme yapabilecekleri işlevsel arka bölümleri bulunur. Çocuklar bu arka kısımlara yüklemeler yaptıkları oyunlar oynar ve hikayeler yaratır. Tırlarda, araba taşıyıcı olarak tasarlanmış modeller de mevcuttur. Yarış alanına götürülecek araçları taşıyıcı tırlara yükleyerek götürebilirler. Taşıyıcı tır oyuncak paketlerinden bir adet küçük araba da çıkar. Çocuklar, tırın taşıyıcı kısmının geri kalanını doldurmak için koleksiyonlarını genişletmeye devam edebilirler. Geniş kapasiteli bu tırları tamamıyla doldurabilir, araba koleksiyonlarını taşıyıcı tırlar içerisinde saklayabilirler. Markaların özgün araba tasarımları, canlı renkleri ve dikkat çekici süslemeleri, eşsiz koleksiyonlar yaratılmasına yardımcı olur.

Oyuncak Model Arabalar

Model arabalar, metal arabalar kategorisinde olduğu gibi, boyutları değişiklik gösteren alternatiflere sahiptir. On santimetrenin üzerinde boyutların yanı sıra, birkaç santimetrelik küçük tasarımlar da bulunur. Çocukların beğendikleri arabaların boyutları hakkındaki bilgilere, ürünlerin kendi sayfalarından ulaşabilirsiniz. Alışveriş sürecinizi tamamlamadan önce beğendiğiniz oyuncak araba ile ilgili tüm boyut bilgilerini öğrenebilirsiniz.

Renk değiştirme özelliğine sahip arabalar, dikkat çekici tasarımları ile çocuklar tarafından sevilen seçenekler arasında bulunur. Arabaların renk değiştirmesi için tek yapılması gereken sıcak su ile temas edilmesidir. İlk rengine dönmesi için soğuk suya atılması yeterli olacaktır. Bu renk değiştirme özellikleri, arabaların tasarımlarına sıra dışı bir ekleme niteliğindedir. Çocukların izledikleri araba filmlerinden sevdikleri karakterlerin renkleri bu şekilde değiştirilir. Araba oyuncakları ile istedikleri renkte oynama mutluluğunu çocuklara yaşatır. 

Diecast Model Arabalar

Model arabalar denince akla ilk gelen isimler arasında yer alan Diecast, en ufak ayrıntısıyla bile, gerçek araba modellerini yansıtan tasarımlardır. Tasarım ölçeklerini bile birebir şekilde yansıtan bu tasarımları, koleksiyon sahiplerinin ilgisini çeker. Modelcilik konusunda en yüksek kalite standartlarını arabalarına yansıtır. Tartışmasız malzeme kalitesi ise, koleksiyonlarda uzun yıllar boyunca ilk günkü hali ile saklanmasını mümkün kılar. Model araba koleksiyonu yapmak isteyenlerin ilk baktıkları ürünlerin Diecast’e ait olduğu söylenebilir. Gerçek marka ve modelleri tüm ayrıntılarıyla bire bir yansıtan bu modellemeler, oldukça değerli parçalardır.

GüvenList
 • Kredi Kartına
  9 Taksit İmkanı
 • 75 ve Üzeri
  Ücretsiz Kargo
 • %100 Güvenli
  Alışveriş
 • İade & Değişim
  Garantisi
 • Müşteri Hizmetleri
  0212 327 55 55