Bebek Oyun Halısı

Bebeklerin güvenle zaman geçirebilecekleri, oyuncaklarıyla oynayabilecekleri bir alana sahip olmaları oldukça önemlidir. Sayfamızdaki ürün kategorisinde sunulan bebek oyun halısı seçenekleri, bu alanı onlara sunmaktadır. Yaş gruplarına uygun tasarım alternatifleri olan halılar mevcuttur. Ayna içeren- içermeyen, sesli- sessiz, sallanan hayvan figürleri gibi ayrıntıları olan- olmayan gibi birçok özelliğinde seçim yapabileceğiniz ürünler bulunur. 

Bebeklerin sakinleşmesine yardımcı olan bu alan, zihinsel ve bedensel becerilerinin gelişmelerini de desteklemektedir. Markatoy olarak sizler için hazırladığımız ürün kategorisi içerisinde, yüksek kalitesi ile dikkatleri üzerine çeken birçok tasarım yer almaktadır. Online alışveriş konforumuzdan faydalanarak bu kaliteli ürünlere ulaşmak oldukça kolaydır. 

Bebek Oyun Halısı Çeşitleri

Tasarım olarak büyük bir çeşitlilik gösteren bebek oyun halısı ürünleri, bu kategorimizde yer almaktadır. Sunulan çeşitlilik, aradığınız özellikleri sunan halıya ulaşmayı kolay hale getirmektedir. Sevilerek tercih edilen tasarımlar arasında, birbirlerine yapboz parçaları gibi uyan halılar yer almaktadır. Parça sayılarını arttırarak daha geniş hale getirebilme özelliği sunmaktadır. İster bir parça ile bebeklere küçük bir oyun alanı hazırlayabilir ister birden fazla parçayı birleştirerek daha geniş bir bölge oluşturabilirsiniz. Bulunduğunuz yere ve bebeklerin oyun ihtiyaçlarına bağlı olarak bu ayrıntıyı değiştirebilirsiniz. Ürün çeşidinin değiştirilebilir boyutları, sevilerek tercih edilmesini sağlayan ana özelliğidir. Bunun yanı sıra canlı renkleri, yumuşak dokusu ve hayvan-meyve figürleri içeren tasarımları da ebeveynlerin memnun kalmasını sağlamaktadır. 

Bebek Oyun Halısı ve Minderi Çeşitleri

Bebeklerin benlik duygusunun gelişmesine ve kendilerini tanımalarına yardımcı olan ayna içeren bebek oyun halısı seçenekleri sayfamızda yer almaktadır. Özellikle 6-12 ay aralığındaki bebeklerde, ayna içeren bir alan sunmak oldukça değerlidir. Uyarıcı detaylar içeren oyun minderler, huzursuz bebekler için ideal özelliktedir. Bu uyarıcı detaylar hem ses hem de ışık olabilmektedir. Bebeklerin odak güçlerinin gelişmesine yardımcı olan bu detaylar, kendilerine ait bir alanları olmasının mutluluğunu da yaşamalarını sağlar. 

Üst kısımdan geçen bir kemer yardımıyla tavan özelliği gösteren jimnastik merkezi adı verilen ürün seçenekleri de sayfamızda yer almaktadır. Bu halılar, üst kemerden sarkan çeşitli oyuncakları içermektedir. Farklı renklerden şekiller, hayvanlar ve benzeri oyuncaklar, kemer üzerinde bulunmaktadır. Çocuklar halı üzerinde uzanırken bu oyuncaklara uzanarak kavrama becerilerinin gelişmesini sağlamaktadır. 

Bebek Oyun Halısı Modelleri

Sayıların, harflerin ve rakamların sadece görünümlerini değil, okunuşlarını da öğrenmelerine yardımcı olacak bebek oyun halısı tasarımları mevcuttur. Sesli özelliği bulunan halılar, pil yardımıyla çalışmaktadır. 
Sayfamızdaki bebek oyun halısı seçenekleri arasından çocuğun yaş aralığına uygun özellikte bir seçenek bulmak oldukça önemlidir. Bebekler, yaşamlarının ilk aylarında oldukça hızlı şekilde büyümektedir. Bu nedenle uygun yaş grubundaki ürün modeli alınmazsa, fazla küçük veya fazla büyük boyutlarla karşılaşabilirsiniz. Markatoy olarak sizlere sunduğumuz kapsamlı ürün kategorisi, uygun yaş grubundaki modele ulaşmanızı kolaylaştıracaktır. 

Sert zemin üzerine direkt olarak yerleştirilebilen halılar ve minderler, bebeklerinin sırtının rahat etmesi için gereken etkiyi gösterecektir. Yumuşaklığı ve kalınlığı, sağlıklı bir destek sunması için özel olarak hazırlanmıştır. Dünyanın ve ülkemizin dört bir yanında sevilerek tercih edilen oyun halılarına, jimnastik merkezlerine ve yer minderlerine sayfamızdan göz atabilirsiniz. 

GüvenList
 • Kredi Kartına
  9 Taksit İmkanı
 • 75 ve Üzeri
  Ücretsiz Kargo
 • %100 Güvenli
  Alışveriş
 • İade & Değişim
  Garantisi
 • Müşteri Hizmetleri
  0212 327 55 55