Peluşlar

Yumuşacık dokuları ve renkli tasarımları ile peluşlar, çok farklı yaş gruplarından çocuklar için ideal özellik gösteren oyuncaklardır. Sert kısımları olmadığından ve boyutları uygun şekilde ayarlandığından yeni doğana bile alınabilecek seçenekler bulunur. İki yaş üzeri ve dört yaş üzeri gibi farklı yaş gruplarına önerilen peluşlar da mevcuttur. Tasarım ve boyutları değişiklik gösteren oyuncaklara kategorideki ürünleri sıralayarak ulaşabilirsiniz. Aralarından çocukların yaş gruplarına uygun ve ilgililerini çekecek tasarımda olan seçenekleri bulabilirsiniz.

Peluş Oyuncak Fiyatları

Fiyat aralıkları, peluşların boyutlarına, sundukları özelliklere ve oyuncak paketi ile birlikte gelen ek parçalarına bağlı olarak değişiklik gösterir. Her çocuğun oyuncak koleksiyonuna eklemek isteyeceği bu tasarımları olabilecek en indirimli fiyat aralıkları ile sunulur. Uygun fiyat aralıkları alışveriş sepetini istediğiniz sayıda peluş oyuncaklar ile doldurmayı kolay hale getirir. Yaş grupları ilerleyen çocuklar için peluşlardan sonra tercih edebileceğiniz farklı oyuncak kategorileri de bulunur. Karakter figürleri, ilerleyen yaş gruplarındaki çocuklar için sevilerek tercih edilen sayfalar arasındadır. Peluş oyuncaklar ile başlayan oyun süreçleri, bu kategorideki ürünler ile devam edebilir. İnternet üzerinden alışveriş konforuyla sunulan kampanya fırsatları, istediğiniz tüm kategorilerden yapılan alışverişleri kolaylaştırır.

Peluş Oyuncak Modelleri

Baby Shark tasarımları, en sevilen peluş oyuncak modelleri arasında yer alır. Çocukların şarkılarına konu olan bu sevimli tasarım, sarı, pembe ve mavi gibi farklı renk seçeneklerine sahiptir. Küçük ve büyük boyut alternatifleri bulunan köpek balığı peluşlarında, küçükler yedi santimetre, büyükler yirmi beş santimetre boyuta sahiptir. Mavi baba, pembe anne ve sarı bebek köpek balığı olmak üzere, özel tasarımları bulunur. Piller ile çalışan tasarımları, peluşun ortasına bastırıldığında sevilen köpek balığı şarkısının başlamasını sağlar.

Tilki tasarımına sahip, aktiviteli özellikleri bulunan peluşlar da sevilerek tercih edilen ürünler arasındadır. Titreşimli kuyruğa sahip tilki, çocukların farklı becerilerinin ve koordinasyonlarının gelişmesine yardımcı olur. Küçük yaş gruplarındaki bebeklerin bile ilgisini çeken özel tasarımları bulunur. Çoklu sensör aktiviteleri, bu oyuncakları popüler kılan özellikleri arasındadır.

Peluş Ayı Çeşitleri

Peluşlar arasında en popüler tasarımlara sahip ürünler, oyuncak ayılardır. Her çocuğun büyüme sürecinde sahip olduğu temel oyuncaklar arasındadır. Sayfamızda yer alan oyuncak ayılar, sevimli tasarımlara, yumuşacık bir dokuya ve çocukların ilgisini çeken renklere sahiptir. Çocuklara sevgi dolu bir oyun süreci yaşatmak için özel olarak tasarlanır. Ses efektleri çıkartabilen ürün modelleri, oyun sürecini daha interaktif kılar. Ayıların patilerine mıknatıslar yerleştirilir ve bu tasarım ayrıntısı sayesinde çocukları kucaklaşmaya çağırır. Yeni doğanlar için bile uygun özellik göstermesi, çocukların bu aylarda işitsel ve duygusal duyularının gelişmesine yardımcı olur. Kullanışlı kayış ayrıntısı, oyuncak ayılarını her yere götürmek isteyen bebekler için kolaylık sağlar. Puset ve bebek karyolası gibi araçlara, kayış yardımıyla, takılara taşınabilir. Sürekli olarak çocukların yanında kalması sağlanabilir.

GüvenList
 • Kredi Kartına
  9 Taksit İmkanı
 • 75 ve Üzeri
  Ücretsiz Kargo
 • %100 Güvenli
  Alışveriş
 • İade & Değişim
  Garantisi
 • Müşteri Hizmetleri
  0212 327 55 55