Pist ve Yarış Setleri

Çocukların arabalarını eğlenerek hareket ettirebilecekleri pist ve yarış setleri, birçok tasarım alternatifi ile sunulur. Bu tasarımlar arasında, yaratıcılıklarını kullanarak farklı parçalarını birleştirebilecekleri, yap- boz tipinde ürünler bulunur. Parçaları birleştirerek her oyunca farklı yarış pistleri oluşturabilirler. Sayfamızda yer alan tüm pist ve yarış setleri, çocukların vakit geçirmesine uygun, dayanıklı, orijinal ve kaliteli tasarımlara sahiptir.

Oyuncak Yarış Pisti Fiyatları

Yüksek kalite standartlarına uygun olarak üretilmiş bu pist ve yarış setleri, internet üzerinden alışverişe özel fiyatlar ile sunulur. Set şeklinde gelen ürünlerin kapsamları, boyutları ve tasarımları, fiyat aralıkların değişmesinde rol oynayan faktörler arasındadır. Ayrıca farklı markalar arasında da fiyat farklılıkları görülür. Tüm ürünleri sıralayarak pist ve yarış setlerine göz atabilirsiniz, ürün fotoğrafları sayesinde küçük tasarım ayrıntılarını öğrenebilirsiniz. Oyuncak arabalar kategorisinden yarış pistlerini dolduracak oyuncaklara ulaşabilirsiniz. Ardından ürünler arasından seçiminizi yaparak güvenli ödeme adımlarıyla alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

Oyuncak Yarış Setleri

En çok sevilen tasarımlar arasında, kule tipindeki büyük garaj tasarımlı pist ve yarış setleri bulunur. Bu kapsamlı tasarım içerisinde onlarca aracın saklanabileceği alanlar yer alır. Uzun kule tasarımı, tam olarak kurulduğunda boyu doksan altı santimetreye kadar çıkar. Kulenin yukarı katlarına araçlar, araba asansörü yardımıyla çıkartabilir. Tek seferde 23 arabanın garajın yukarı katlarına çıkartılması gerçekleştirilir. Garajın son katına asansörle çıkan arabalar, farklı yollar ile aşağıya inebilir. Kulede park alanına sahip olan tek araçlar, arabalar değildir. Çocukların jet uçaklarını yerleştirmeleri için tasarlanmış özel iniş alanları bulunur. Kuleden aşağıya doğru inen parkurlarda yarışlar yapan çocuklar, araba koleksiyonlarını genişleterek eğlenceyi devam ettirir. Garaj Dev Kule tasarımının araç saklama kapasitesi yüz kırk olarak geçer. Paket halinde gelen bu pistle birlikte, 4 adet küçük araç ve 1 adet jet uçağı bulunur.

Araba Yarış Seti

Pist ve yarış setleri ürün sayfasından ulaşabileceğiniz oyuncaklar arasında, küçük arabaları taşıyan tırlar yer alır. Bu tır oyuncakları, yarışın gerçekleştirileceği pistlere araçların taşınmasında kullanılabilir. Çocukların oyunlarını daha gerçekçi ve eğlenceli kılan araç taşıyıcı tırlar, farklı boyut ve tasarım alternatifleri ile sunulur. Dikey olarak açılabilen arka kısmı bulunan taşıyıcı tırlar, popüler olarak tercih edilir. Yatay olarak yan kısmı açılan taşıyıcı tır modelleri de mevcuttur. Ürün fotoğraflarından tırların açılışlarını ve küçük araba taşıma kapasitelerini görebilirsiniz.

Renk değiştiren köpekbalığı oyun seti, pist ve yarış setleri arasında son zamanlarda yükselişe geçmiş modellerdendir. Köpekbalığından kaçarak yarışı tamamlamaya çalışan arabalar, fırlatıcı yardımıyla ilerletilir. Dalgaları geçerek köpekbalığından sıyrılabilen araçlar, yarışı kazanır. Yeterince hızlı olmayan arabalar, köpekbalığının kapanan ağzının arasında sıkışıp kalır. Bu eğlenceli oyun tasarımı, çocukların arabalarını yarıştırmaları için yepyeni bir alan sunar. Hayal güçlerini kullanarak heyecanlı hikayeler oluşturabilecekleri bir oyun setidir.

GüvenList
 • Kredi Kartına
  9 Taksit İmkanı
 • 75 ve Üzeri
  Ücretsiz Kargo
 • %100 Güvenli
  Alışveriş
 • İade & Değişim
  Garantisi
 • Müşteri Hizmetleri
  0212 327 55 55