Silah Setleri

Çocukların arkadaşları ile eğlenceli oyunlar oynayabileceği silah setleri sayfamızdaki ürün kategorisinde sizlerle buluşturulur. Takımlar halinde oyun oynama mutluluğunu yaşatan bu oyuncaklar, yumuşak dartlar ve su fırlatan tasarım alternatiflerine sahiptir. Arkadaşları ile takımlara ayrılan çocuklar, planlar yapabilir ve stratejiler geliştirebilir. Liderlik ve takım şeklinde hareket etme becerilerinin gelişmesine yardımcı olacak silah setleri, farklı yaş gruplarına uygun şekilde sunulur. Beş yaş ve üzeri çocukların kullanımına uygun oyuncakların yanı sıra sekiz yaş ve üzeri için önerilen seçenekler de mevcuttur.

Oyuncak Silah Fiyatları

Tasarımları ve boyutları değişiklik gösteren silah setlerinde indirimli fiyat aralıkları sunulur. Setlerin kapsamlarına ve ürünlerin boyutlarına bağlı olarak belirlenen bu fiyat aralıklarına sayfamızdan göz atabilirsiniz. Sundukları özellikleri ve set kapsamları çocukların ilgisini çeken ürünleri, online alışveriş konforu ile alabilirsiniz. Markaların kampanya fırsatlarını takip ederek çocukların istedikleri silahlara, bu fırsatlarla sahip olabilirsiniz.

Erkek oyuncakları kapsamında sunulan bu setler, silahla birlikte gelen yedek dartlara sahiptir. Set içerisinde gelen dart sayısına ek olarak almak isteyenler için sadece yedek uçları içeren paketler kapsamları da sunulur. Çocuklar bu ek paketler ile dart sayılarını arttırabilir, silah oyunlarına devam edebilir. 

Oyuncak Silah Modelleri

Silah setleri üretim sürecinin çeşitli aşamalarında testlerden geçirilir. Dart fırlatan sistemleri, çocukların kullanımına uygun olacak şekilde hazırlanır. Önerilen mesafelerden fırlatılması sonucu yarattığı etki, herhangi bir tehlike teşkil etmez. Çocukların arkadaşlarıyla eğlenceli dakikalar geçirirken bir sorunla karşılaşmamaları için yumuşak uçlu tasarımlara sahip dartlar kullanılır. Su fırlatan silah setlerinde de suyun yoğunluğu ve çıkış hızı, cilt ile temas ettiğinde rahatsızlık oluşturmaması sağlanır.

Silah setleri atılan dartların boyutları ve tek seferde atılabilen dart sayıları değişiklik gösteren tasarımlara sahiptir. Tek seferde birden fazla dart fırlatan setler, oyun eğlencesini daha farklı bir seviyeye çıkartır. Açılır şarjör mekanizmasına sahip silahları doldurarak oyuna devam eden çocuklar, arkadaşları ile unutulmaz zamanlar yaşayabilir. Çocukların el-göz koordinasyonunu geliştiren mekanizmaları bulunur. Oyun sırasında sürekli olarak hareket eden çocuklar, eğlenerek egzersiz yapmanın mutluluğunu yaşarlar.

Oyuncak Silah Su Tabancası

Yaz aylarıyla gelen sıcakların başlaması silah setleri arasında yer alan su tabancalarının popüler olarak tercih edilmesini sağlar. Çocukların yaz aylarında büyük bir mutlulukla oynadığı bu tabancalar, serinlemelerine yardımcı olur. Su püskürten mekanizmaları, basit bir sistem ile çalışır. Kolayca tekrar doldurulan su hazneleri bulunur. Boşalan su haznelerini doldurarak oyunlarına devam eden çocuklar, gün boyu serinliğin tadını çıkartırlar. Dart fırlatan silahlarda olduğu gibi su tabancalarıyla da takımlara ayrılarak grup halinde oyunlar oynama mutluluğunu yaşarlar. Çocuklara yaş gruplarına uygun tabanca tasarımlarını ve silahları alarak, dart veya su ile eğlenceli oyunlar oynamalarını sağlayabilirsiniz. Arkadaşlarıyla geçirecekleri kaliteli dakikaları bu oyuncaklar ile onlara sunabilirsiniz.

GüvenList
 • Kredi Kartına
  9 Taksit İmkanı
 • 75 ve Üzeri
  Ücretsiz Kargo
 • %100 Güvenli
  Alışveriş
 • İade & Değişim
  Garantisi
 • Müşteri Hizmetleri
  0212 327 55 55