Tren Setleri

Çocukların uzun dakikalar boyunca eğlenebilecekleri tasarımları bulunan tren setleri sayfamızda yer alır. Farklı tren tasarımları ve bu trenlerin ilerleyebileceği yollar, setler içerisinde mevcuttur. Üç yaşlarından büyük çocuklar için ideal özellik gösteren tren setleri modelleri bulunur. Set kapsamında yer alan parçalar ve boyutları, önerilen yaş gruplarının değişiklik göstermesine neden olabilir. Beğendiğiniz oyuncağı sepetinize eklemeden önce, ürün bilgileri kısmında veya fotoğraflarından önerilen yaş grupları ile ilgili detaylara ulaşabilirsiniz. Alışverişi bu yaş gruplarını göz önünde bulundurarak tamamlayabilir, çocuklar için ideal oyuncaklara bu şekilde sahip olabilirsiniz

Oyuncak Tren Setleri

Sıklıkla tercih edilen oyuncak seçenekleri arasında, Thomas Afrika’da Oyun Seti yer alır. Bu tren setleri içerisinde, altı adet kıvrımlı ray, bir adet Thomas sür- bırak treni metal lokomotifi, bir adet maymun figürü ve iki adet palmiye ağacı vardır.  Sür- bırak tasarımı, tekerlekler dönmeye başladıktan sonra otomatik olarak ilerlemeye devam etmesini saplar. Maymun figürü ve palmiye ağacı ile eğlenceli bir yol deneyimi tasarlanır. Farklı maceralar ve hikayeler oluşturarak tren yaylarında ilerlemeye devam edilir. Markanın farklı trendleri ve ray setleri ile uyum gösteren tasarımları bulunur. Bu uyumlu tasarım sayesinde, farklı oyuncaklar ile birleştirerek eğlence katlanabilir.

Thomas Afrika’da Oyun Seti tren yayları üzerinde birden fazla treni hareket ettirmek isteyen çocuklar için tekli tren alım olanakları sunulur. Bu alım olanaklarından faydalanabilir, çocukların istediği sayıda treni raylarda sürmesi sağlanabilir.

Tren Seti Fiyatları

Çocukların istedikleri tüm tren maceralarına katılmaları için indirimli tren setleri sizlerle buluşturulur. Set kapsamlarına, tren yayı uzunluklarına ve markalara bağlı olarak fiyat aralıklarında değişiklikler görülebilir. Sayfamızda yer alan tüm ürünlerin ortak noktası ise, yüksek kalitesidir. Özellikle birleştirilebilir parçalar içeren setlerde, bu yüksek kalite standartları büyük önem kazanır. Kaliteli parçalar olmadan birleştirme ve çıkarma sırasında kırılmalar, bozulmalar görülebilir. Oyuncakların kullanım ömrünü kısaltan bu durumlar, çocuklar için oldukça can sıkıcı bir durumdur. En dayanıklı materyallerden üretilen yüksek kaliteli set parçaları ile tüm bu sorunların önüne geçilir.

Uzaktan Kumandalı Oyuncak Tren Seti Fiyatları

Kumandası yardımıyla kontrol edilebilen tren setleri, oyun sürecini yepyeni bir seviyeye çıkartır. Bu sayfada yer alan tren setleri kategorisi içerisinde uzaktan kumandalı modeller yer alır. Bu setleri bularak uzaktan kumanda özelliğine sahip modellere sahip olabilirsiniz. Uzaktan kumandalı araçları seven çocuklar için sunulan farklı kategorilere göz atabilirsiniz.

Uzaktan kumandalı setler, sayfadaki tüm ürünlerde olduğu gibi, uygun fiyat aralıkları ve kampanyalar ile sunulur. Ürün özelliklerine ve tasarımlarına göz atarken uygun fiyat aralıkları hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz. Çocuklar için aradığınız özellikleri sunan seti bulduktan sonra hızla online alışveriş sepetinize ekleyebilirsiniz. Konforlu alışveriş süreci, evinizin kapısından istediğiniz setleri teslim almanıza imkân tanır.

GüvenList
 • Kredi Kartına
  9 Taksit İmkanı
 • 75 ve Üzeri
  Ücretsiz Kargo
 • %100 Güvenli
  Alışveriş
 • İade & Değişim
  Garantisi
 • Müşteri Hizmetleri
  0212 327 55 55